Pałac Kotulińskich | Hotel w Pałacu Bielsko-Biała | Hotel Pszczyna

KONFERENCJE

PRZYJĘCIA WESELNE

Strefa relaksu

Obiekt na sprzedaż

Odpręż się w naszej Strefie Relaksu

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy saunę suchą, saunę infared oraz kapsułę do koloroterapii.

Sauna sucha

Relaksujące i oczyszczające zalety sauny suchej odkryli Finowie ponad 2000 lat temu. Szukając miejsc, w których mogliby się ogrzać stworzyli tak zwane mieszkania zimowe, które ogrzewali gorącymi kamieniami. Z czasem odkryto, iż sauna oprócz właściwości rozgrzewających wspaniale oczyszcza organizm, poprawia kondycję i przede wszystkim cudownie relaksuje. Obecnie sauny funkcjonują w różnych formach, jednak ta najbardziej popularna – sauna sucha jest najczęściej wybierana przez osoby pragnące zaznać leczniczego odprężenia rodem sprzed 2000 lat. 

Sauna infrared

Innowacyjne rozwiązanie polegające na zastąpieniu tradycyjnych rozgrzanych kamieni promieniami podczerwieni.  Promienniki nagrzewają ciało tak jak słońce, bez narażenia na szkodliwe działanie promieni UV. Temperatura w saunie infrared nie przekracza 60 st. C, dzięki czemu można w niej spędzić dłuższy czas – nawet 30 min.


Koloroterapia

Zabieg wykorzystujący lecznicze właściwości barw. Kolory otaczają nas nieustannie, jednak nie zawsze zdajemy sobie sprawę z ich ogromnego wpływu na nasz nastrój, samopoczucie a nawet zdrowie. Poznanie właściwości kolorów może znacznie ułatwić codzienne życie począwszy od wyboru stroju skończywszy na wyposażeniu wnętrz. W naszej kapsule do koloroterapii będziecie Państwo mogli przekonać się jak wspaniałe samopoczucie gwarantuje kąpiel w różnorodnych barwach. 

 

Rezerwuj online

POLPLAST W.Zych SPÓŁKA Z O.O.
SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
W LIKWIDACJI
w upadłości likwidacyjnej
oddział  w Czechowicach-Dziedzicach.
43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Zamkowa 2

Syndyk masy upadłości Danuta Wieczorek

Syndyk Danuta Wieczorek, tel: 604 812 414

sydnyk.dw@gmail.com

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij