Pałac Kotulińskich | Hotel w Pałacu Bielsko-Biała | Hotel Pszczyna

 

PAKIET BIZNESOWY

 

DLA ZAKOCHANYCH

Restauracja Bielsko-Biała

Hotel Pałac Kotulińskich posiada dwie restauracje.

 _fcksavedurl=Sercem każdego hotelu jest restauracja. Bielsko-Biała to region, w którym spotykają się kultury Śląska i Beskidu. Hotel Pałac Kotulińskich proponuje swoim Gościom zasmakowanie zarówno w kuchni europejskiej, jak i w daniach regionalnych, dlatego posiada dwie eleganckie i przestronne restauracje.

Pierwsza z nich, Restauracja Pałacowa, znajduje się w głównym budynku Pałacu i oferuje tradycyjne dania kuchni polskiej w połączeniu z elementami kuchni europejskiej. O Państwa podniebienia dbają najlepsi kucharze. Karta Menu Szefa Kuchni modyfikowana jest cyklicznie w zależności od pór roku, w pełni wykorzystując dary natury. Letnie, smakowite warzywa, jesienne, dojrzałe w smaku owoce i wiosenne, pełne świeżości nowalijki znalazły miłośników wśród naszych najbardziej wymagających Gości. Wszystkie potrawy przyrządzane są tuż przed podaniem, w ten sposób zachowują wyjątkowy smak i aromat.

Ale to nie jedyna nasza restauracja. Bielsko-Biała oferuje smaki z pogranicza różnych kultur, dlatego kto ma ochotę na spróbowanie dań regionalnych, ten powinien odwiedzić naszą drugą restaurację STARA KRĘGIELNIA. Położona jest na skraju parku nieopodal Pałacu Kotulińskich. W menu Starej Kręgielni znajdują się zarówno akcenty śląskie, jak i beskidzkie. Specjalnością kulinarną są ręcznie robione pierogi. Oferta Starej Kręgielni skierowana jest do miłośników domowych smaków i swojskich klimatów, którzy cenią sobie dobre posiłki w eleganckich i przytulnych wnętrzach.

 Restauracja Pałacowa i Stara Kręgielnia proponują także

Zapraszamy!

POLPLAST W.Zych SPÓŁKA Z O.O.
SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
oddział  w Czechowicach-Dziedzicach.
43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Zamkowa 2

Konto bankowe:

BNP Paribas Bank 84 1600 1299 0002 3502 2675 2150

W Pałacu są przyjmowane zamówienia na przyjęcia ślubne i inne uroczystośći rodzinne i biznesowe

tel: 698 303 560, +48 32 494 49 60-62, fax: +48 32 494 49 64

HOTEL@PALACKOTULINSKICH.PL

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij