Pałac Kotulińskich | Hotel w Pałacu Bielsko-Biała | Hotel Pszczyna

 

BUSINESS STAY WITH DINNER

LUNCH

O Hotelu

Nowoczesny hotel w pałacu sprzed 300 lat? Jeśli szukają Państwo wypoczynku na najwyższym poziomie i w otoczeniu wspaniałej, bajecznie pięknej zieleni – zapraszamy do Pałacu Kotulińskich.

Dlaczego warto postawić na nasz hotel? Bielsko Biała to urokliwe miasto u podnóża Beskidu. Aż 1/5 miasta porastają tereny zielone. Urokliwa rzeka Biała tworzy tu malowniczy krajobraz, który zachęca do odwiedzenia pobliskich miasteczek.

Pałac Kotulińskich to przepiękny, odrestaurowany obiekt hotelowy, położony w Czechowicach-Dziedzicach. Zabytek otacza okazały drzewostan, wśród którego wyróżniają się majestatyczne, 200-letnie lipy drobnolistne. Przycięte w kandelabry ponad dwa wieki temu drzewa, do dzisiaj zachowały niezwykły, osobliwy kształt.

Wnętrza Pałacu to wysmakowany wystrój, wśród którego nie brakuje wspaniałych sztukaterii i rzeźb. Nad główną bramą widnieje herb dawnych właścicieli.
Pałac Kotulińskich to prawdziwa perła w architekturze pobliskich ziem.

Do dyspozycji Gości oddajemy dwie wyjątkowe restauracje, w których menu zmienia się w zależności od pór roku. W strefie relaksu każdy może skorzystać z dobrodziejstw sauny oraz poddać się zabiegom koloroterapii. Po oczyszczających, i zdrowotnych zabiegach na pewno warto wybrać się na zwiedzanie okolicy.

Alejki i ścieżki w pałacowym parku idealnie nadają się na romantyczne spacery we dwoje a drewniane ławki zachęcają do spędzenia tu kilku chwil na lekturze ulubionych książek. Warto wybrać się do parku wieczorem, kiedy rozświetlają go dziesiątki latarni. Być może uda się Państwu spotkać jednego z mieszkańców tego zieleńca? Zwinne wiewiórki, gołębie i ptaki śpiewające na pewno umilą Państwa wędrówki.

Do Pałacu Kotulińskich zapraszamy poszukujących spokoju i wytchnienia Gości, jak również pragnących zorganizować konferencję biznesmenów. Dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym, co przekłada się na organizację konferencji na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

O Hotelu

Book on-line

POLPLAST W.Zych SPÓŁKA Z O.O.
SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
oddział  w Czechowicach-Dziedzicach.
43-502 Czechowice-Dziedzice ul. Zamkowa 2

Bank Account:

Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 49 1600 1299 0002 3502 2675 2198

We are inviting to order occasional and wedding parties.

Syndyk Danuta Wieczorek, tel: 604 812 414

sydnyk.dw@gmail.com

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close